National Geographic – 10 fotografi Gusht 2016

National Geographic – 10 fotografi Gusht 2016

Parajse.com ka marrë për ju 10 fotografitë më të bukura për muajin Gusht nga siti i National Geographic.

10. Kishë dhe Xhami në Spanjë

fotot-me-te-bukura-gusht

 

9. Ura më e frikshme në Botë

fotot-me-te-bukura-gusht

 

8. Greqi

fotot-me-te-bukura-gusht

 

7. Pandat nuk janë më në rrezik

fotot-me-te-bukura-gusht

 

6. Fusha të tëra me ara

fotot-me-te-bukura-gusht

 

5. Lisharse

fotot-me-te-bukura-gusht

4. Rit i lashtë i një fisi afrikan

fotot-me-te-bukura-gusht

 

3. Ujëvara natën e ndriçuar

fotot-me-te-bukura-gusht

 

2. Gratë Indiane

fotot-me-te-bukura-gusht

1. Fotografi perfekte e një rrufeje

fotot-me-te-bukura-gusht

©Parajse.com

 

Artikuj të ngjashëm

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0