Bali – Indonezi – Video

Bali – Indonezi – Video

Bali, pika kryesore e turizmit indonezian, pak e nga pak është duke thërritur vëmëndjen e turistëve nga të gjithë anët e Botës. Vitin e kalur ishin më shumë se 5 milione turistë kanë vizituar këtë ishull. Michael Matti ka xhiruar këtë video duke përdorur një dron profesional dhe duke lidhur imazhet me Adobe Premiere. Pamjet spektakolare do ju lënë pa frymë dhe do ju rrisin dëshirën për ta vizituar. Duke filluar nga plazhet mahnitëse deri te fushat e tëra me çaj, Bali ka shumë gjëra për tju treguar dhe për tju mësuar.

parajse.com

Artikuj të ngjashëm

COMMENTS

WORDPRESS: 0
DISQUS: 0